ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE OSOCZEM PRP

Zabiegi odmładzające 

Naturalny proces starzenia się skóry jest wynikiem zaburzenia równowagi pomiędzy tempem obumierania komórek a ich odnawianiem oraz produkcją kolagenu oraz innych substancji obecnych w skórze.

Dzięki zabiegom mezoterapii igłowej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP) można wspomóc naturalne procesy regeneracyjne skóry i przywrócić równowagę. Efektem jest wygładzenie zmarszczek i poprawa wyglądu skóry twarzy, dekoltu czy dłoni.

Okolica wokół oczu jest szczególnie wrażliwa i wyniku zaburzeń mikrokrążenia może przybierać niebieskawe zabarwienie. Czynniki wzrostu obecne w osoczu bogatopłytkowym (PRP) stymulują mikrokrążenie, co sprawia, że skóra wokół oczu rozświetla się i wzmacnia.

Z wiekiem skóra twarzy traci na objętości i powstają głębsze zmarszczki. Miejscowa iniekcja żelu na bazie osocza bogatopłytkowego (PRP) pozwala na poprawienie owalu twarzy i wypełnienie głębszych zmarszczek.

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Sławomir Koryśko ul. Żytnia 18 lok G 01-014 Warszawa: telefon: +48 530 170 530, e-mail: info@drkorysko.pl; Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej ul. Młynarska 9 11-200 Bartoszyce

© Dr Sławomir Koryśko