WAMPIRZY LIFTING - OSOCZE PRP

Wampirzy Liffting to zabieg autoregeneracyjny, likwidujący zamarszczki, wykonywany osoczem bogatopłytkowym na twarz, szyję i dekolt. Zabieg osoczem bogatopłytkowym to rewolucja w dziedzinie nowoczesnej, zaawansowanej pielęgnacji skóry. Również idealny zabieg dla alergików.

Zabieg osoczem bogatopłytkowym polega na pobraniu krwi pacjenta, specjalnym odwirowaniu jej, wzbogaceniu czynnikiem aktywującym i podaniu (klasycznie – jak podczas mezoterapii – albo liniowo, czyli wzdłuż zmarszczki).

Osocze bogatopłytkowe otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej
z żyły, bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem.

Krwinki płytkowe uwalniają siedem podstawowych czynników wzrostu i zawierają również białka odpowiedzialne za adhezję komórkową. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu Twojej krwi pobudzą naturalne procesy regeneracji i odbudowy w skórze oraz przywrócą jej młodzieńczą witalność. Efekty będą widoczne natychmiast – cera stanie się wyraźnie młodsza, gładsza i bardziej elastyczna.

Zabieg jest bezbolesny. Zabieg wykorzystujący własną krew zwany jest również w mediach liftingiem wampirzym. Najskuteczniejsza biotechnologia - osocze bogatopłytkowe.

Błyskawiczne efekty:

•             pobudzenie naturalnej regeneracji tkanek 

•             intensywne odmłodzenie skóry 

•             zniwelowanie blizn po trądziku 

•             rozjaśnienie plam pigmentacyjnych 

•             biostymulacja własnych komórek 

•             regeneracja włókien kolagenowych 

•             wygładzenie zmarszczek i fałd skóry

 

Przebieg zabiegu:

Etap I - pobranie krwi. Pacjent nie musi być na czczo. Krew do badania jest pobierana w pozycji siedzącej. Pobiera się krew z żyły. 

Etap II - otrzymanie osocza bogatopłytkowego. Krew pobrana znajduje  się w specjalnym próbówce. Następnie pobrany materiał jest wirowany w wirówce laboratoryjnej. 

Etap III - podanie osocza bogatopłytkowego. Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej podaje się w postaci iniekcji czyli mezoterapii igłowej.

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Sławomir Koryśko ul. Żytnia 18 lok G 01-014 Warszawa: telefon: +48 530 170 530, e-mail: info@drkorysko.pl; Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej ul. Młynarska 9 11-200 Bartoszyce

© Dr Sławomir Koryśko