ZABIEGI DERMATOLOGICZNE OSOCZEM

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym (PRP) dają znakomite rezultaty w leczeniu rozstępów, trądziku czy blizn hipotroficznych.

Blizny pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, czy też potrądzikowe to bardzo częste problemy, z którymi pacjenci zgłaszają się do lekarza. Bardzo trudno jest je zlikwidować, zwłaszcza gdy są już porcelanowo białe, czyli osiągnęły swoją ostateczną formę.

Gdy są stosunkowo świeże i mają kolor różowy lub czerwony, warto podjąć się terapii za pomocą osocza bogatopłytkowego, które ma pobudzić skórę do wzmożonej regeneracji i odbudowania jej struktury. Po kilku tygodniach od zabiegu uzyskujemy odnowioną skórę, o zdecydowanie lepszej strukturze. Staje się ona bardziej jędrna, napięta i elastyczniejsza, blizny stają się węższe, płytsze, jaśniejsze i mniej widoczne. Skóra wyraźnie wygładza się i jest lepszej jakości.

Aby uzyskać najlepsze efekty, seria zabiegów powinna składać się z 3-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 tygodniowych.

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Sławomir Koryśko ul. Żytnia 18 lok G 01-014 Warszawa: telefon: +48 530 170 530, e-mail: info@drkorysko.pl; Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej ul. Młynarska 9 11-200 Bartoszyce

© Dr Sławomir Koryśko