O mnie

Jestem absolwentem stomatologii Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz licznych szkoleń, kursów i kongresów medycznych w Polsce, jak i za granicą z dziedziny Medycyny Estetycznej.

Od momentu rozpoczęcia studiów medycznych postanowiłem pomóc swoim Pacjentom
w utrzymaniu pięknego, ale przed wszystkim zdrowego uśmiechu i nie tylko, dlatego m.in. praktykę zawodu doskonaliłem również zagranicą. Ukończyłem szkolenia i kursy zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, aby moi Pacjenci mogli poczuć się wyjątkowo, luksusowo, przez szeroki zakres usług przeze mnie wykonywanych.

Szkolenia z zakresu użycia toksyny botulinowej i materiału wypełniającego w postaci kwasu hialuronowego pozwalają mi wykonywać szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Botox wykorzystuję do korekcji zmarszczek czołowych poprzecznych, zmarszczek gładzizny czoła (lwia zmarszczka) oraz "kurzych łapek". W niestandardowych zabiegach przy użyciu botuliny, mogę zniwelować efekt opadającej powieki czy bruksizm (zgrzytanie nocne zębami) oraz leczę nadpotliwość.

Przy użyciu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego koryguje bruzdy nosowo - wargowe, linie marionetki, pionowe zmarszczki wokół ust oraz płytkie zmarszczki wokół oczu i ust. Doświadczenie zdobyte za granicą pozwoliło mi na wykonywanie zabiegów powiększania, modelowania kształtu ust oraz policzków. Zaawansowanym zabiegiem, który proponuję moim Klientom jest wolumetria twarzy, zabieg popularnie zwany liftingiem bez skalpela wykonywany bezboleśnie.  Wykonuję również zabiegi z zastosowaniem nici PDO i nici haczykowych, które są najnowszym, rewolucyjnym sposobem ujędrniania i wzmacniania sprężystości skóry, jak i formowaniaowalu twarzyw kształcie litery "V".

Stomatologia i medycyna estetyczna są moją pasją życiową. Potrzeby moich Pacjentów są dla mnie na pierwszym miejscu, dlatego każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją, by móc dobrać odpowiednie rozwiązanie do potrzeb. Do każdego zabiegu podchodzę indywidualnie tak, aby efekt był zadowalający. Pracuję na nowoczesnym sprzęcie dentystycznym oraz wykorzystuję zarówno w stomatologii, jak i medycynie estetycznej, najlepsze i jak najnowsze materiały i preparaty nagradzane na Kongresach Medycyny Estetycznej.

Zapewniam miłą, serdeczną, przyjazną atmosferę i fachową opiekę lekarską.

Zapraszam serdecznie

Dr Sławomir Koryśko

Kontakt i wizyty


Gabinet Medycyny Estetycznej
Dr Sławomir Koryśko

ul. Żytnia 18 lok G

01-014 Warszawa

Telefon: +48 530 170 530
E-mail: info@drkorysko.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt 10.00-21.00
sob 09.00-16.00


Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej

ul. Młynarska 9

11-200 Bartoszyce

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Sławomir Koryśko ul. Żytnia 18 lok G 01-014 Warszawa: telefon: +48 530 170 530, e-mail: info@drkorysko.pl; Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej ul. Młynarska 9 11-200 Bartoszyce

© Dr Sławomir Koryśko