Szyja wypełnianie bruzd/ załamań

Ogólnie o zabiegu

Zabieg ma na celu poprawę wyglądu szyi poprzez wypełnienie znajdujących się na niej bruzd i zmian. Na skutek procesu starzenia skóra traci z wiekiem swoją elastyczność oraz napięcie. W wyniku, czego pojawiają się poziome zmarszczki w okolicy szyi oraz uwidaczniają się pasma mięśnia szerokiego szyi. Podczas najróżniejszych czynności mimicznych mięśnia lub np. podczas mówienia pogłębione zmarszczki wyraźnie się odznaczają, co negatywnie wpływa na ogólny wygląd. 

Wskazania

Zabieg przeznaczony dla osób borykających się ze zmarszczkami w okolicy szyi. Poziome, drobne zmiany i bruzdy dużo zyskują na zabiegu wypełniającym.

Opis zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od usunięcia makijażu i dezynfekcji obszaru poddanego zabiegowi.

Następnie następuje znieczulenie (z reguły wyłącznie u bardzo wrażliwych osób)

Kolejno przechodzi się do części właściwej zabiegu - wstrzyknięcia preparatu. Wstrzyknięcie preparatu wykonuje się za pomocą techniki liniowej/punktowej

Po wstrzyknięciu preparatu lekarz masuje i modeluje wypełniacz oraz chłodzi partie poddane zabiegowi. 

Preparaty i podawana ilość

Preparat: VOLUME PRINCESS

Ilość: Standardowo do zabiegu potrzebne jest 1 do 2 ml preparatu, lecz jest to indywidualnie ustalane przez lekarza podczas konsultacji.

Czas trwania zabiegu

15-30 min. 

Rodzaj znieczulenia

Znieczulenie przeprowadzone jest za pomocą maści Emla (około 20 min przed zabiegiem)

Efekt po zabiegu

Po zabiegu zredukowane zostają zmarszczki znajdujące się w okolicy szyi. W efekcie, czego osoba poddana zabiegowi uzyskuje znacznie młodszy wygląd.

Jak często powtarzać zabieg

W zależności od nasilenia zmarszczek i wskazań lekarza.

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Sławomir Koryśko ul. Żytnia 18 lok G 01-014 Warszawa: telefon: +48 530 170 530, e-mail: info@drkorysko.pl; Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej ul. Młynarska 9 11-200 Bartoszyce

© Dr Sławomir Koryśko