Lwia zmarszczka

Ogólnie o zabiegu

Zabieg ma na celu zredukowanie widoczności tzw. „lwiej zmarszczki”. „Lwia zmarszczka” zwana też „zmarszczką gniewu”, powstaje na czole, na powierzchni między brwiami. Jest to najbardziej ekspresyjna partia twarzy. Co za tym idzie pogłębiona „lwia zmarszczka” tworzy negatywny, a wręcz gniewny obraz całej twarzy, niezależnie od nastroju, w jakim znajduje się dana osoba. 

Wskazania

Zabieg przeznaczony dla osób borykających się z problemem „lwiej zmarszczki”, chcących złagodzić i nadać twarzy przyjaznego wyglądu. 

Opis zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od usunięcia makijażu i dezynfekcji obszaru poddanego zabiegowi.

Następnie następuje znieczulenie (z reguły wyłącznie u bardzo wrażliwych osób)

Kolejno przechodzi się do części właściwej zabiegu - wstrzyknięcia preparatu. Wstrzyknięcie preparatu można wykonać za pomocą dwóch technik: punktowej lub liniowej

Po wstrzyknięciu preparatu lekarz masuje i modeluje wypełniacz oraz chłodzi partie poddane zabiegowi. 

Preparaty i podawana ilość

Preparat: VOLUME PRINCESS

Ilość: Standardowo do zabiegu potrzebne jest 1 ml preparatu, lecz jest to indywidualnie ustalane przez lekarza podczas konsultacji. 

Czas trwania zabiegu

15-30 min. 

Rodzaj znieczulenia

Znieczulenie przeprowadzone jest za pomocą maści Emla (około 20 min przed zabiegiem) 

Efekty po zabiegach

Po zabiegu wypełnione i zredukowane zostają zarówno pionowe, jaki poziome zmarszczki znajdujące się w polu zabiegowym. Twarz uzyskuje łagodny i przyjazny wygląd. 

Jak często powtarzać zabieg

W zależności od nasilenia zmarszczek i wskazań lekarza.

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Sławomir Koryśko ul. Żytnia 18 lok G 01-014 Warszawa: telefon: +48 530 170 530, e-mail: info@drkorysko.pl; Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej ul. Młynarska 9 11-200 Bartoszyce

© Dr Sławomir Koryśko