BRWI - MODELOWANIE KONTURU

Ogólnie o zabiegu

Zabieg ma na celu wymodelowanie konturu brwi, tak by zbliżony był do idealnego. Okolica brwi jest ważnym punktem decydującym o ogólnym postrzeganiu twarzy, jako całości. Brwi niskie i zwisające sprawiają, że wygląda się na wyczerpanych oraz znużonych. Natomiast wysokie i wygięte brwi powodują, że twarz wygląda młodziej i promienniej. 

Wskazania

Zabieg przeznaczony dla osób pragnących poprawić kontur brwi. Zabieg ma na celu przede wszystkim uniesienie brwi oraz uwypuklenie bocznej ich części. 

Opis zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od usunięcia makijażu i dezynfekcji obszaru poddanego zabiegowi. Następnie następuje znieczulenie (z reguły wyłącznie u bardzo wrażliwych osób).Kolejno przechodzi się do części właściwej zabiegu - wstrzyknięcia preparatu. Wstrzyknięcie preparatu wykonuje się za pomocą techniki tunelowej/wachlarzowej.Po wstrzyknięciu preparatu lekarz masuje i modeluje wypełniacz oraz chłodzi partie poddane zabiegowi. 

Preparaty i podawana ilość

Preparat :VOLUMA PRINCESS

Ilość: Standardowo do zabiegu potrzebne jest 1 do 2 ml preparatu, lecz jest to indywidualnie ustalane przez lekarza podczas konsultacji. 

Czas trwania zabiegu

15-30 min. 

Rodzaj znieczulenia

Znieczulenie przeprowadzone jest za pomocą maści Emla (około 20 min przed zabiegiem) 

Efekt po zabiegu

Brwi zostają uniesione, a ich boczne części uwypuklone. Po zabiegu twarz jako całość nabiera wyrazu zainteresowania, czujności oraz braku lęku. Dzięki czemu wygląda się zdecydowanie młodziej. 

Jak często powtarzać zabieg

W zależności od nasilenia zmian i wskazań lekarza.

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Sławomir Koryśko ul. Żytnia 18 lok G 01-014 Warszawa: telefon: +48 530 170 530, e-mail: info@drkorysko.pl; Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej ul. Młynarska 9 11-200 Bartoszyce

© Dr Sławomir Koryśko