Broda modelowanie konturu

Ogólnie o zabiegu

Zabieg ma na celu wymodelowanie konturu brody. W skutek pracy mięśnia bródkowego skóra w okolicach brody zaczyna przypominać ‘bruk’, jest nieregularna i niespokojna. Linia żuchwy wygląda jakby była nieregularnie pofalowana oraz zaciągnięta na bocznym brzegu brody. Dlatego też często problemy dotyczące konturu brody nazywa się ‘brodą brukowaną’. 

Wskazania

Zabieg przeznaczony dla osób borykających się z problemem tzw. ‘brody brukowanej’. Zabieg ma na celu wygładzenie skóry na wierzchołku brody. 

Opis zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od usunięcia makijażu i dezynfekcji obszaru poddanego zabiegowi.

Następnie następuje znieczulenie (z reguły wyłącznie u bardzo wrażliwych osób)

Kolejno przechodzi się do części właściwej zabiegu - wstrzyknięcia preparatu. Wstrzyknięcie preparatu wykonuje się za pomocą seryjnej techniki punktowej, powierzchownie.

Po wstrzyknięciu preparatu lekarz masuje i modeluje wypełniacz oraz chłodzi partie poddane zabiegowi. 

Preparaty i podawana ilość

Preparat :VOLUMA PRINCESS

Ilość: Standardowo do zabiegu potrzebne jest 1 do 2 ml preparatu, lecz jest to indywidualnie ustalane przez lekarza podczas konsultacji. 

Czas trwania zabiegu

15-30 min. 

Rodzaj znieczulenia

Znieczulenie przeprowadzone jest za pomocą maści Emla (około 20 min przed zabiegiem) 

Efekt po zabiegu

Po zabiegu wygładzona skóra na wierzchołku brody oraz linia żuchwy. W efekcie czego uzyskujemy jednolity kontur, zbliżony do wyniku liftingu chirurgicznego. 

Jak często powtarzać zabieg

W zależności od nasilenia zmian i wskazań lekarza.


Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Sławomir Koryśko ul. Żytnia 18 lok G 01-014 Warszawa: telefon: +48 530 170 530, e-mail: info@drkorysko.pl; Bartoszyckie Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej ul. Młynarska 9 11-200 Bartoszyce

© Dr Sławomir Koryśko