Ispiracje prezentowe na dzień ojca

Jeśli szukasz ciekawych pomysłów na prezent na dzień ojca, który przypada na 23 czerwca to idealnie trafiłeś. W poniższym artykule znajdziesz garść inspiracji, które ułatwią Ci zakup tego idealnego prezentu. Warto w ten dzień celebrować chwilę i zaskoczyć tatę miłym upominkiem.

Praktyczny prezent

Jedną z ciekawszych propozycji szczególnie dla ojców, którzy nie są sentymentalni jest praktyczny prezent. Praktyczny nie koniecznie oznacza przeciętny i nudny. Można podarować tacie wyjątkową koszulkę z ciekawym napisem, albo kubek spersonalizowany pod Jego zainteresowania. Jeśli tata lubi majsterkować można postawić na prezenty, które przydadzą mu się podczas pracy. Jeśli ma jakąś pasję to można zainwestować w prezent, który przyda mu się np. podczas łowienia ryb, robienia zdjęć czy wyjazdów na piesze wycieczki.

Box prezentowy

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się boxy prezentowe, to również świetny pomysł na prezent na dzień ojca. Można kupić już gotowy box lub zrobić go samemu. Zakupić ładne pudełko i włożyć do niego rzeczy, które lubi tata. Mogą to być zdrowe przekąski, słodycze, kosmetyki, alkohol. Do takiego boxika można włożyć też książkę. Box można stworzyć w jednym wybranym kolorze np. niebieski, granatowy, czarny i dodać do niego tylko produkty, które utrzymane są w tej kolorystyce. To ciekawy pomysł, który przyciąga wzrok i na pewno wywoła uśmiech na twarzy taty.

Wspólny czas

Oprócz rzeczowych prezentów można też wybrać coś niestandardowego np. voucher do barbera, na masaż, na przejazd samochodem wyścigowym na torze, albo lot paralotnią. Można też ten dzień spędzić wspólnie z tatą i zabrać go do kina i do kawiarni czy restauracji. Jeśli lubi przebywać na świeżym powietrzu dobrym pomysłem będzie wycieczka rowerowa, piknik czy wypad w góry. Wszystko zależy od kondycji taty i tego jak lubi spędzać wolny czas. Wspólne chwile to coś co pozostaje w pamięci na długie lata i jest najlepszą celebracją ważnych dni.